WINYI Expandable & Thrusting Vibrator-New G Spot Vibrator | WY0709 EILEEN
SKU:WY0709
Categories: Vibrator
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 196.5 × 35.7 × 34.9 mm |
| Function | 10 modes Vibration +Thrusting+Swelling |
| Material | ABS, Silicone |
| Color | pink |
| Battery | USB rechargeable/Magnetic charging |
| Waterproof | IPX6 |
| USE | Couples, Famale, Lesbian, Male |
Availability: 100000 in stock
Description
WINYI Expandable & Thrusting Vibrator-New G Spot Vibrator (WY0709 EILEEN) is equipped with inflatable thrust function with 3 adjustable speeds and 7 vibration patterns, dual vibration function with the same 3 speeds & 7 modes, as well as convenient magnetic charging technology.
| Parameter | Value |
|---|---|
| Net Weight | Approx. 267g |
| Product Size | Approx. 245*80*42.5MM |
| Working Duration | ≥50 mins |
| Charging Time | ≤150 mins |
| Rated Operating Voltage | 3.7V |
| Operating Current | < 1.5A |
| Standby Current | ≤10uA |
| Charging Voltage | 5V |
| Charging Current | ≤1050mA |
| Waterproof Rating | IPX6 |
| Noise Level | ≤60DB at 30cm distance |
| Battery Model | 102540 |
| Battery Capacity | 1200mAh |
| Certifications | □MSDS □ROHS □FDA □CE □FCC □38.3 |
WINYI Expandable & Thrusting Vibrator-New G Spot Vibrator (WY0709 EILEEN) is equipped with inflatable thrust function with 3 adjustable speeds and 7 vibration patterns, dual vibration function with the same 3 speeds & 7 modes, as well as convenient magnetic charging technology.


- Press and hold the power button for 2 seconds to turn on the product, the white light will light up and all functions will activate. Short press the power button to switch between inflatable thrust and head vibration frequencies, cycling through a total of 10 modes. Double press the button to pause the inflatable thrust and main head vibration functions.
- Short press the separate button to switch the small head vibration frequency, cycling through 10 modes in sequence. Double press the button to pause the small head vibration.
- When powered on, press and hold the power button for 2 seconds to turn off the device. Within 10 seconds after shutdown, single press the power button to reset the inflation.
- When the battery is low, the indicator light will flash quickly until the product shuts down automatically.
- Charge before use. The white light flashes while charging and stays solid when fully charged. The product enters protection mode and cannot be turned on during charging.
- Use the dedicated magnetic USB charging cable for charging.









Related products
FAQ
If no customization is required, the MOQ is 50 pieces; if customization is involved (such as color or logo), the MOQ is 1,000 pieces.
We typically provide 1–3 free samples. If you require a larger number of samples for your first order, rest assured that we will refund the corresponding sample fees once you place your official order.
Yes, we can customize product colors and screen-print logos according to your needs.
How do you handle customer complaints regarding purchased products?
We offer a 6-month warranty period starting from the date of receipt. If a product has a quality issue, after you provide detailed evidence such as photos or videos, we will work with you to arrange a refund or a replacement in your next order. We will take full responsibility for the matter.
If you choose our existing products without any customization and stock is available in our warehouse, we can ship within 7 business days; if customization is required, the production lead time is 30–35 days after you confirm the production sample.
Yes, we have 3 graphic designers who have assisted numerous clients with graphic design over the past 10 years. If you require this service, please send us your detailed requirements and logo files. We will provide mockups for your approval until you are satisfied.
Yes, we have a reliable freight forwarder we’ve worked with for over 7 years, and we also have access to forwarders designated by other clients. If needed, we can assist you in coordinating shipping arrangements.
Thanks For Your Time, If Have Any Doubts,Pls Send Your Inquiry Details In EMAIL



