App butt plug, WINYI 2024 new long-distance controlled rotating anal plug vibe-WY0685app JEFF
SKU:WY0685app
Categories: Anal Toy
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 123.65 × 82 mm |
| Function | 9 Mode Vibration, Remote Control, 360 ° rotating head, App butt plug |
| Material | ABS, Silicone |
| Color | black |
| Battery | Magnetic USB Rechargeable |
| Waterproof | IPX7 |
| USE | Couples, Famale, Gay, Male |
| Charging time | 1.5 hours |
| Working time | 40 mins |
Availability: 99998 in stock
Description
WINYI novel shape food grade silicone fully encapsulated design waterproof vibrating anal bead vibrator plug sex toy for men women-customization supporting.
App butt plug, WINYI 2024 new long-distance controlled rotating anal plug vibe-WY0685app JEFF
The JEFF is a Wireless control anal plug and App anal plug vibrator—an anal beaded vibrator boasting a lengthy beaded design with a 360° rotating head for intense deep anal stimulation, while its 10-function mega motor elevates your anal escapades to an entirely new level.
Key Feature-Silicone App butt plug
1. Novel shape design
2. High speed tungsten alloy strong vibration motor+360 ° rotation head
3. Food grade silicone fully encapsulated design
4. Fully waterproof design
5. Magnetic charging
| Specification Details | Details |
| Product Weight | Main unit net weight ≈ 98g |
| Product Dimension | ≈ 162*36MM |
| Discharge Time | ≥ 40 mins |
| Charging Time | ≤ 90 mins |
| Operating Voltage | 3.7V |
| Operating Current | <1A |
| Shutdown Current | ≤ 10μA |
| Charging Voltage | 5V |
| Charging Current | 300mA |
| Waterproof Rating | IPX6 |
| Noise Test | ≤ 56dB at 30cm distance |
| Battery Model | 802022 |
| Battery Capacity | 250mAh |
| Certifications | □MSDS □ROHS □FDA □CE □FCC □38.3 |
This App anal sex toy features 9-frequency oscillating vibrations (3 speeds with 6 variable frequencies). It is a smartphone app-controlled adult toy with magnetic charging capability.




User Manual
- Power on. After pressing and holding the power button for 1.5 seconds, the device will vibrate for 0.2 seconds before entering standby mode. The power indicator light will be lit white. If the app or remote connection is not found while in standby mode, it will shut down automatically after 5 minutes.
- Frequency. In a standby mode, tap the power button to access the first vibration frequency. Every tap will bring you to the next frequency followed by a single light flash. Will cycle through 9 frequencies in order.
- Power down. While powered on, press and hold the power button for 1.5 seconds until the light goes out.
- Charging. While charging the white light will be flashing. When fully charged it will be illuminated.
- Pairing. After powering on, open the device interface in the app and select “Add Device”. The device will vibrate once, informing you of a successful pairing. Continue to follow the prompts regarding your app version on your phone screen.
- Battery low. The light will be flashing quickly until the device automatically shuts down.
- Use only the dedicated magnetic USB charging cable for charging.
Related products
FAQ
If no customization is required, the MOQ is 50 pieces; if customization is involved (such as color or logo), the MOQ is 1,000 pieces.
We typically provide 1–3 free samples. If you require a larger number of samples for your first order, rest assured that we will refund the corresponding sample fees once you place your official order.
Yes, we can customize product colors and screen-print logos according to your needs.
How do you handle customer complaints regarding purchased products?
We offer a 6-month warranty period starting from the date of receipt. If a product has a quality issue, after you provide detailed evidence such as photos or videos, we will work with you to arrange a refund or a replacement in your next order. We will take full responsibility for the matter.
If you choose our existing products without any customization and stock is available in our warehouse, we can ship within 7 business days; if customization is required, the production lead time is 30–35 days after you confirm the production sample.
Yes, we have 3 graphic designers who have assisted numerous clients with graphic design over the past 10 years. If you require this service, please send us your detailed requirements and logo files. We will provide mockups for your approval until you are satisfied.
Yes, we have a reliable freight forwarder we’ve worked with for over 7 years, and we also have access to forwarders designated by other clients. If needed, we can assist you in coordinating shipping arrangements.
Thanks For Your Time, If Have Any Doubts,Pls Send Your Inquiry Details In EMAIL



