WINYI Silicone Rotation Vibrator, Novelty Clitoral Stimulator-WY0718
SKU:WY0718
Categories: Vibrator
| Weight | 118 g |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 25 × 16 mm |
| Function | 10 vibration speeds+Rotation |
| Material | ABS, Silicone |
| Color | purple |
| Battery | USB rechargeable |
| Waterproof | IPX6 |
| USE | Couples, Famale, Male |
| using time | 40mins |
| Charging time | 1.5-2H |
Availability: 99999 in stock
Description
WINYI Silicone Rotation Vibrator, Novelty Clitoral Stimulator-WY0718 Made from eco-friendly silicone material, featuring 3-speed adjustable rotation and 10-frequency adjustable vibration. Offers 3 rotation speeds with 7 variable frequencies, and includes magnetic charging.
| item | value |
| Application | clitoral vibrator |
| Power Source | USB Rechargeable |
| Frequency | 10 frequencies |
| waterproof | 100% waterproof |
| Weight | 110g |
| Noise | 40 db, 40db |
| Place of Origin | Guangdong China |
| Model Number | WY0718 |
| Type | Rose Tongue Licking vibrator |
| Brand Name | HG |
| Function | 10 modes vibrating+ rotation |
| Product Name | Vibrator Adult Sex Toy |
| Keywords | Sex Clitoris Vibrator |
| Waterproof | IPX6 |
| Noise | 40dbs |
| OEM & ODM | Accpeted |
| Package | gift package |
| Size | 3*2.5inches |
| Power | USB rechargeable |
| Using time | 40 mins |


Main Feature
1、Press and hold the power button for 2 seconds. All white lights will illuminate, indicating standby mode.
2、In standby mode, tap the vibration button to activate vibration and rotation functions. Tap again to cycle through frequencies (10 vibration patterns, 3 rotation speeds). Double-tap to pause all functions. Press and hold the power button for 2 seconds to turn off the device and disable all functions.
3、When battery is low, lights will rapidly flash until the device automatically shuts down.
4、Charge before use. During charging, the white light will pulse steadily. When fully charged, the white light will remain solid (The device enters protection mode during charging and cannot be turned on).
5、Use the USB magnetic charging cable for charging.
Related products
FAQ
If no customization is required, the MOQ is 50 pieces; if customization is involved (such as color or logo), the MOQ is 1,000 pieces.
We typically provide 1–3 free samples. If you require a larger number of samples for your first order, rest assured that we will refund the corresponding sample fees once you place your official order.
Yes, we can customize product colors and screen-print logos according to your needs.
How do you handle customer complaints regarding purchased products?
We offer a 6-month warranty period starting from the date of receipt. If a product has a quality issue, after you provide detailed evidence such as photos or videos, we will work with you to arrange a refund or a replacement in your next order. We will take full responsibility for the matter.
If you choose our existing products without any customization and stock is available in our warehouse, we can ship within 7 business days; if customization is required, the production lead time is 30–35 days after you confirm the production sample.
Yes, we have 3 graphic designers who have assisted numerous clients with graphic design over the past 10 years. If you require this service, please send us your detailed requirements and logo files. We will provide mockups for your approval until you are satisfied.
Yes, we have a reliable freight forwarder we’ve worked with for over 7 years, and we also have access to forwarders designated by other clients. If needed, we can assist you in coordinating shipping arrangements.
Thanks For Your Time, If Have Any Doubts,Pls Send Your Inquiry Details In EMAIL



