WINYI Swell Rabbit Vibrator with thrusting stimulator-WY0752 Jade
SKU:WY0752
Categories: Vibrator
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 196.5 × 35.7 × 34.9 mm |
| Function | 10 modes Vibration +3 speeds Thrusting+Waving |
| Material | Silicone |
| Battery | USB rechargeable/Magnetic charging |
| Waterproof | IPX6 |
| USE | Couples, Famale, Lesbian, Male |
Availability: 100000 in stock
Description
WINYI Swell Rabbit Vibrator with Thrusting Stimulator – WY0752 Jade 3-speed adjustable thrusting and pulsating action. Magnetic charging. Certified eco-friendly silicone material.
| Specification | Value |
|---|---|
| Product Weight | Approx. 262g net weight |
| Maximum Extended Dimensions | Approx. 250*36*79mm |
| Working Time | ≥ 40 minutes |
| Charging Time | ≤ 150 minutes |
| Rated Operating Voltage | 3.7V |
| Operating Current | < 1A |
| Standby Current | ≤ 10μA |
| Charging Voltage | 5V |
| Charging Current | 970mA ±50mA |
| Waterproof Rating | IPX6 |
| Noise Level | ≤ 60dB at 30cm distance |
| Motor & Speed | N20 Motor (11500 RPM), 030 Motor (8000 RPM), 150 Telescopic Gear Motor (160 RPM no-load) |
| Battery Model | 102040 |
| Battery Capacity | 800mAh |
| Certifications | □ MSDS □ ROHS □ FDA □ CE □ FCC □ 38.3 |
Main Feature
1、 Press and hold the power button for 2 seconds to turn on the device. The white light will illuminate, activating all functions and entering the first vibration frequency. Tap the power button to cycle through 3 levels of telescopic pulsation (slow-medium-fast) and 10 vibration frequencies at the tip. Double-tap the button to pause the telescopic pulsation and vibration functions.
2、Press the oscillation button to cycle through 10 vibration frequencies for the small head. Double-press to pause oscillation.
3、 While powered on, press and hold the power button for 2 seconds to turn off the device. Within 10 seconds after shutdown, press the power button once to reset the extension mechanism.
4、When battery is low, indicator light flashes rapidly until automatic shutdown.
5、Charge before use. During charging, white light flashes; fully charged when white light stays steady (Product enters protection mode during charging and cannot be powered on).
6、Use USB magnetic charging cable for charging.
Related products
FAQ
If no customization is required, the MOQ is 50 pieces; if customization is involved (such as color or logo), the MOQ is 1,000 pieces.
We typically provide 1–3 free samples. If you require a larger number of samples for your first order, rest assured that we will refund the corresponding sample fees once you place your official order.
Yes, we can customize product colors and screen-print logos according to your needs.
How do you handle customer complaints regarding purchased products?
We offer a 6-month warranty period starting from the date of receipt. If a product has a quality issue, after you provide detailed evidence such as photos or videos, we will work with you to arrange a refund or a replacement in your next order. We will take full responsibility for the matter.
If you choose our existing products without any customization and stock is available in our warehouse, we can ship within 7 business days; if customization is required, the production lead time is 30–35 days after you confirm the production sample.
Yes, we have 3 graphic designers who have assisted numerous clients with graphic design over the past 10 years. If you require this service, please send us your detailed requirements and logo files. We will provide mockups for your approval until you are satisfied.
Yes, we have a reliable freight forwarder we’ve worked with for over 7 years, and we also have access to forwarders designated by other clients. If needed, we can assist you in coordinating shipping arrangements.
Thanks For Your Time, If Have Any Doubts,Pls Send Your Inquiry Details In EMAIL
