WINYI Strapless Strapon Dildo Vibrator-New Lesbian Sex Toy, WY0691 MARCIA
SKU:WY0691
Categories: Vibrator
| Weight | 600 g |
|---|---|
| Dimensions | 192.9 × 93.52 × 36.12 mm |
| Function | 10 Mode Vibration/ Gspot clitoral stimulator/ Dual vibration |
| Material | Liquid Silicone |
| Color | pink |
| Battery | USB rechargeable,DC Charging |
| Waterproof | IPX7 |
| USE | Couples, Famale, Lesbian, Male |
Availability: 100000 in stock
Description
Strapless Strap on Dildo for lesbian-The silky, deep-diving, thrusting silicone shaft is held in place by the wearer’s pelvic floor muscles. A sexily swollen bulb fits securely and very pleasurably in your or their vaginal canal, offering up a sturdy grip point plus epic, full coverage vibration. There are 10 modes vibration on double end, and tireless shaft thrusting.
| Product Selling Points | 1. IPX7 waterproof rating, fully washable 2. Full-wrap liquid silicone body, skin-friendly and soft 3. Built-in memory metal for good shaping performance and stable elasticity |
| Net Weight | Main unit: approx. 255g |
| Product Size | 192.9*93.5*36mm |
| Discharging Time | ≥45 minutes |
| Charging Time | Approx. 150 minutes |
| Working Voltage | 3.7-4.2V |
| Working Current | 450-1300mA |
| Shutdown Current | 5uA |
| Charging Voltage | 5V |
| Charging Current | 430mA |
| Waterproof Grade | IPX7 |
| Noise Level | <50DB |
| Battery Model | 902040 |
| Battery Capacity | 700mAh |
| Charging Cable | USB2.0 TO DC2.5, OD2.5, Length 80CM, Pin Length 14MM, White PVC |
| Certifications | ■ MSDS ■ ROHS □ FDA □ CE □ FCC ■ 38.3 |
WINYI WY0691 MARCIA Strapless Strap-on Vibrator, newly released premium intimate wellness toy for lesbian couples. Equipped with 3 independent motors and 10 vibration patterns (3 steady speeds + 7 variable fluctuating frequencies) for customizable sensations. Made of body-safe medical silicone, the ergonomic strapless design offers secure, comfortable wearing. Features IPX waterproof, ultra-quiet operation and USB rechargeable, easy to clean for daily private use.
Function: 3 Motors & 10 Vibration Modes
- Long press the power button for 1.5 seconds to turn on. The small head vibrates twice and then enters standby mode, with two white indicator lights turning on. Short press the power button to switch the vibration modes of the two large heads; the light flashes once when switching, and there are 10 modes in total for circulation.
- Short press the vibration button to switch the vibration modes of the small head; the light flashes once when switching, and there are 10 modes in total for circulation. Long press the vibration button for 1.5 seconds to pause the vibration of the small head, and short press again to resume.
- Long press the power button for 1.5 seconds to turn off, and the lights go out.
- Stepless magnetic charging: the light flashes when charging, and stays on when fully charged.
Related products
FAQ
If no customization is required, the MOQ is 50 pieces; if customization is involved (such as color or logo), the MOQ is 1,000 pieces.
We typically provide 1–3 free samples. If you require a larger number of samples for your first order, rest assured that we will refund the corresponding sample fees once you place your official order.
Yes, we can customize product colors and screen-print logos according to your needs.
How do you handle customer complaints regarding purchased products?
We offer a 6-month warranty period starting from the date of receipt. If a product has a quality issue, after you provide detailed evidence such as photos or videos, we will work with you to arrange a refund or a replacement in your next order. We will take full responsibility for the matter.
If you choose our existing products without any customization and stock is available in our warehouse, we can ship within 7 business days; if customization is required, the production lead time is 30–35 days after you confirm the production sample.
Yes, we have 3 graphic designers who have assisted numerous clients with graphic design over the past 10 years. If you require this service, please send us your detailed requirements and logo files. We will provide mockups for your approval until you are satisfied.
Yes, we have a reliable freight forwarder we’ve worked with for over 7 years, and we also have access to forwarders designated by other clients. If needed, we can assist you in coordinating shipping arrangements.
Thanks For Your Time, If Have Any Doubts,Pls Send Your Inquiry Details In EMAIL
